• https://www.facebook.com/kobtekotomasyon/?ref=settings
  • https://plus.google.com/u/0/108097952727048223189
  • https://twitter.com/kobtekbarkod

Etiketler


Barkod yazıcı ve ribon baskı tekniklerine uygun, kolay yırtılmayan, ısıya, ışığa, sürtünmeye, neme, suya dayanıklı etiketlerdir.

Ribon baskısına uygun olan Pe Opak Etiket, esnek bir malzemeden üretilmektedir. Akış yönünde yırtılan ve diğer yönde esneyen bir yapıya sahiptir.

Yırtılma özelliğine sahip Fastyre Etiket, ribon baskısına uygun bir yapı göstermektedir.

Yapışkanlığı yüksek olan etiket çeşitleridir. Filmictyre etiketler, sert malzemelerden yapılır, kolay kolay yırtılmaz, esnemez etiketlerdir.

PVC Etiket plastik malzemeden üretilen bir etiket çeşididir. Genellikle pvc veya poliart diye de adlandırılır.

Termal Rulo Etiketler, Sticker Barkod Etiket olarak da tabir edilmekte olup, Rulolar halinde, Barkod Yazıcınıza uygun olarak üretilir.

Hammaddesi kağıttır olup üzeri floresan boya ile kaplanmıştır. Kırmızı, sarı, turuncu, yeşil , mavi ve diğer floresan renklerde olabilir.

Kağıt üzerine ribon kullanılmadan direkt olarak ısı yöntemi ile baskı alınır. Nem, alkol ve ışığa duyarlı olduğundan raf ömrü kısadır.

Kağıt ve türevlerine klasik ve UV ofset, klasik ve UV serigrafi, varak(folyo) ve rotary(rulo) baskı teknikleri kullanarak üretilen etiketlerdir.

Chromolux Etiket üst yüzeyi parlak bir etiket çeşidi olup, yüzeyi pürüzsüzdür.

Yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Kağıt üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır.

Bu etiket çeşidini yapıştırıldığı yerden çıkarmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır.

İsmi yapışkanlı kuşe kağıttan gelir. Üst yüzeyi termal transfer yazıcılara uygun arka yüzeyi yapışkanlı ve alt tarafında silikon taşıyıcılı üründür.

Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Sudan ve nemden etkilenmez. Dayanıklı Olan Polipropilen, esnemez ve zorlanmadığı sürece kolay yırtılmaz.

Sıcak ve soğuğa dayanıklı, hem üst yüzeyi hem de yapışkan yüzeyi gri renkte olup yırtılmayan özel yapışkanlı bir etikettir.

Kağıt üzerine termal lamine edilmesi ile oluşur. Nem alkol, ışık ve ısıya karşı duyarlı olup kendi kendine kararma özelliğine sahiptir.

Hamur Kağıdın TTR yazıcılarda iyi sonuç vermesi için baskı yüzü yüksek oranda düzeltilmiş ve zemin pürüzsüz hale getirilmiştir bir etiket türüdür.

Kuyumcu etiketi üzerine barkod basılarak ürün takibi satışı yapılabilir. Tüm sunum kalite ve görsel güzelliğe dayanır.